©2020

HemPoland

Wszelkie prawa zastrzeżone.

 
 
 

Zrównoważony rozwój

Środowisko naturalne jest podstawą, na której budujemy naszą teraźniejszość i naszą przyszłość. Jesteśmy świadomi wyzwań naszych czasów, dlatego pracujemy i tworzymy HemPoland w duchu zrównoważonego rozwoju. Naszych pracowników wspieramy na każdym etapie ich rozwoju w oparciu o model Employee Life Cycle, gdyż wierzymy, że silną całość tworzą silne jednostki.

 

Talenty

HemPoland to zespół pionierów. Widzimy siebie jako drużynę, która walczy o pozycję lidera nie tylko w branży konopnej, ale wśród wszystkich dynamicznych i innowacyjnych organizacji. Cieszymy się, gdy dołączają do nas ludzie, którzy podobnie jak my, wierzą, że środowisko naturalne jest naszym wspólnym dobrem, a gospodarka celem do poprawy dobrobytu ludzkości. W zespole, który łączą wspólne wartości łatwo o szczerość i solidarność. Różnorodność w ramach tych wartości jest dla nas źródłem kreatywności. Wspólnie szukamy nowych dróg i rozwiązań.

Wiedza

Nie każdy kandydat musi wiedzieć czym różni się CBD od CBDA, ale każdy pracownik poznaje tę różnicę już pierwszego dnia swojej pracy. „Onboarding” w HemPoland rozpoczyna się bowiem od kilkugodzinnego szkolenia z wiedzy o kannabinoidach i konopiach, przygotowanego przez naszych naukowców. Trzymiesięczny, kompleksowy proces wdrożenia do pracy prowadzi nowych członków zespołu przez wszystkie arkana organizacji. Od celów i strategii ich realizacji, po procedury jakości. Od narzędzi komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, szczegóły dotyczące pracy zdalnej, po instrukcję segregacji śmieci w naszych biurach.

Rozwój

HemPoland funkcjonuje w dynamicznie zmieniających się realiach gospodarczych
i ekonomicznych. Branża konopna to nie tylko jeden z najszybciej rosnących sektorów gospodarki. Jest też polem często zmieniających się regulacji prawnych i gospodarczych. Nie jesteśmy obserwatorem tych zmian – jesteśmy ich częścią. Nowoczesność, innowacje i nauka to nasz powszedni habitat. Nie rezygnujemy ze sprawdzonych w przeszłości metod, bo to, że odważnie patrzymy w przyszłość i czujemy się jej częścią, nie wynika z chęci obalania starego świata. Chcemy budować, rozwijać, inspirować i mieć swój udział w tworzeniu nowej gałęzi gospodarki w skali europejskiej i światowej.

Zespół

HemPoland to przede wszystkim ludzie. Nie jest to pusta deklaracja. Nasz zespół opiera się
na współpracownikach – ich umiejętnościach, zainteresowaniach i zaangażowaniu. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy członek naszej Organizacji czuł się szczęśliwy i dobrze przygotowany do realizacji swoich marzeń oraz do realnego wpływu na sukces HemPoland.

Aktualne oferty pracy

Stanowisko Dział Opublikowano
StanowiskoStarszy Specjalista Ds. Jakości Międzynarodowej DziałDział Jakości Opublikowano10.05.2021 Więcej
StanowiskoOperator w Zespole Infrastruktury DziałDział Operacyjny, Zespół Infrastruktury Opublikowano10.05.2021 Więcej

 

Skontaktuj się z nami

Chcesz porozmawiać o bieżących rekrutacjach lub zgłosić się do naszej Bazy Kandydatów? Napisz lub zadzwoń do nas.

HemPoland sp. z o.o.
Ul. Władysławowo 30A
82-300 Elbląg

E-mail: rekrutacja@hempoland.eu
Telefon: +48 884 292 076